سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 04 مهر 1399-

نتایج روز پایانی دهمين دوره مسابقات فوتسال كانون وكلای دادگستری مركز ( جام استقلال)

دیده بان هشتم : نتایج روز پایانی دهمين دوره مسابقات فوتسال كانون وكلای دادگستری مركز ( جام استقلال)

در دیدار رده بندی این مسابقات دو تیم دیده بان هشتم و دادگو برای کسب مقام سومی در برابر هم قرار گرفتند که در یک بازی نزدیک این تیم دیده بان هشتم بود که با برتری ۵ بر ۴ موفق به کسب مقام سوم مسابقات شد. گلهای این دیدار را علی برهانی ۳ گل ، هادی کریمی و کیوان عزیزی برای تیم دیده بان هشتم و مجید کیانی راد ۲ گل و امین چهل امیرانی ۲ گل برای تیم دادگو به ثمر رساندند.
در دیدار فینال این مسابقات نیز تیم های راستین و رسانه در مقابل هم صف آرایی کردند که این بازی با نتیجه ۸ بر ۴ به نفع تیم رسانه به پایان رسید تا تیم رسانه مقام قهرمانی دهمین دوره مسابقات فوتسال کانون وکلای مرکز را کسب کند . گلهای این دیدار را محمد اسدشیر ۳ گل ، پوریا خسروی ۳ گل و شاهین پورمهدی ۲ گل برای تیم رسانه و بهزاد منصوری ۲ گل ، سینا سراج و مهرداد کاظمی برای تیم راستین به ثمر رساندند.
در پایان این مسابقات نیز تیم سهند به عنوان تیم اخلاق شناخته شد.
عنوان آقای گلی این مسابقات نیز به آقای محمد اسدشیر رسید.

 

 

 

 

 

سایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقیسایت حقوقی

منتشر شده در دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 12:09

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت