سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 22 مرداد 1399-

امیدوارم با حضور دکتر لعیا جنیدی برای جامعه حقوقی قدم‌های مثبتی برداشته شود

دیده بان هشتم : عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز انتصاب دکتر لعیا جنیدی به عنوان معاون حقوقی رییس جمهور را به همه خانم‌ها به ویژه حقوقدانان تبریک گفت.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، بهشید ارفع‌نیا با اشاره به اینکه بیش از 10 سال است دکتر لعیا جنیدی را می‌شناسد، گفت: در حدی که وقت ایشان اجازه دهد به صورت مداوم با ایشان رفت و آمد داشته‌ام. همانطور که چهره و برخورد ایشان نشان می‌دهد در واقعیت نیز بسیار مهربان، ساده، همراه و فرهیخته هستند. ایشان در دانشگاه تهران تدریس می کنند و همیشه به دنبال علم و دانش هستند و از نظر اجتماعی هم مشاغل متعددی داشتند.
عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز عنوان کرد: انتظار همه ما به‌ویژه خانم‌ها و حتی آقایان این بود که تعدادی از وزرا از میان خانم‌ها انتخاب شوند زیرا صحبت‌ها مبنی بر این بود که ممکن است حدود 4 نفر از وزرای پیشنهادی خانم باشند. علاوه بر دکتر جنیدی صحبت از انتخاب خانم داوودی هم به عنوان وزیر مطرح بود که متاسفانه هیچ کدام به عنوان وزیر انتخاب نشدند.
وی افزود: البته قطعا معاونت ریاست جمهوری کمتر از وزرات نیست و حتی شاید از جهتی بالاتر هم باشد علی الخصوص که معاونت در حوزه حقوقی است. امیدوار هستم و اطمینان دارم که دکتر جنیدی در سمتی که برای ایشان تعیین شده موفق خواهند بود؛ زیرا تاکنون هر کاری که مسئولیتش به ایشان سپرده شده، بسیار خوب و عالی به نتیجه رسیده است.
ارفع نیا با بیان اینکه امیدوار است بر اساس این انتخاب  برای جامعه حقوقی هم قدم‌های مثبتی برداشته شود به این دلیل که ایشان یک شخص حقوقی هستند، اظهار کرد: انتصاب دکتر جنیدی به عنوان معاون حقوقی ریاست جمهوری را به همه خانم ها به ویژه حقوق دانان تبریک می گویم و امیدوارم ایشان در تمام وظایفی که به عهده‌شان نهاده می شود موفق باشند.
ایسنا
منتشر شده در یکشنبه, 22 مرداد 1396 09:53

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت