سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 خرداد 1399-

بیانیه جمعی از بانوان حقوقدان در حمایت از «علیرضا آوایی»

دیده بان هشتم : جمعی از بانوان حقوقدان در حمایت از «علیرضا آوایی»، بیانیه‌ای صادر کردند.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، متن این بیانیه به شرح زیر است:
بیش از سه دهه تلاش و پایبندی به قانون و نیز تدین جناب آقای سید علیرضا آوایی وزیر دادگستریِ پیشنهادی دولت دوازدهم، همراه با پشتوانه‌ای از اعتماد مردمی سبب شده است فرهیختگان و اساتید و حقوقدانان کشور، از ایشان حمایت نمایند. این حمایت در درجه اول، برخاسته از « اعتماد عمیق » جامعه حقوقی به ایشان است.
علیرضا آوایی فردی متدین و راست کردار و امین بوده و با باور عمیق به دادرسی عادلانه و عدالت حقوقی، هر جا او بر مسند قضا بود، فضا برای اجرای عدالت فراهم بود و احترام ویژه‌ای برای حقوقدانان و وکلا قائل بوده و اینکه وکیل رکنی از ارکان دادرسی است، در باور و عملکرد ایشان دیده می‌شد.
در وهله بعد، دلیل دیگر حمایت حقوقدانان از ایشان «امید» به رعایت هر چه بیشتر قانون، تضمین بیشتر دادرسی عادلانه، رعایت شأن و احترامات وکلا، دفاع از مصونیت وکلا در مقام دفاع، توسعه رویکرد مشورتی در مدیریت امر «دادگستری»  است.  
ما نیز  با تکیه بر این اعتماد و امید، حمایت قاطع خود از جناب آقای علیرضا آوایی را اعلام داشته و امیدواریم  نمایندگان فهیم و کاردان مجلس، با رأی اعتماد خود به ایشان، سبب ساز دوره درخشانی برای وزارت دادگستری باشند. همچنین در تمام طول دوره تصدی ایشان نیز از هرگونه همکاری و یاری ایشان دریغ نخواهیم کرد.
ایسنا
منتشر شده در دوشنبه, 23 مرداد 1396 13:41

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت