سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 18 مرداد 1399-

حسین‌آبادی خواهان رفع مسایل و مشکلات مالیاتی وکلاء و کانون وکلا شد

دیده بان هشتم : رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در جلسه‌ای که با رییس سازمان امور مالیاتی داشت پس از بیان مسایل و مشکلات امور مالیاتی وکلاء و کانون وکلا، خواهان رفع آن‌ها شد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، به نقل از کانون کلای دادگستری مرکز، در این جلسه مقرر شد با توجه به صدور رای از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص معافیت از ارایه معاملات فصلی برخی مشاغل با صدور بخشنامه ای از سوی سازمان امور مالیاتی این موضوع  از تاریخ تصویب بخشنامه مورد شکایت اعمال و اجراء شود.
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز  به موضوع عدم وجود مبنایی واحد در رسیدگی به پرونده های مالیاتی وکلاء و تعیین مالیات برای آنان نیز اشاره کرد که در این مورد از سوی ریاست سازمان امور مالیاتی پیشنهاد تمرکز حوزه مالیاتی وکلاء در یک حوزه مطرح و مقرر شد نسبت به اجرایی شدن آن پیگیری لازم صورت گیرد.
همچنین مقرر شد کارگروهی مشترک با حضور نمایندگان کانون وکلای دادگستری مرکز و سازمان امور مالیاتی تشکیل تا در خصوص تعیین و محاسبه میزان مالیات وکلای دادگستری روش و مبنایی واحد تعیین و تصویب و ابلاغ شود.
در این نشست مدیر عامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت و یکی از وکلای دادگستری عضو هیات های حل اختلاف مالیاتی و مدیر داخلی فعلی و قبلی کانون مرکز نیز حضور داشتند.
ایسنا
منتشر شده در شنبه, 11 شهریور 1396 16:07

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت