سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 20 آذر 1398-

برای رانت ها، قانون نداریم

دیده بان هشتم : رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت : یکی از جاهایی که در آن فساد وجود دارد رانت هاست که درباره آن قانون نداریم و باید کمک کنیم قانونی درباره رانت ها وضع شود.
سایت حقوقیقاضی ناصر سراج در سی و ششمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: 800 هزار میلیارد تومان بودجه دانشگاه ها و هیئت امناست که خیلی از فسادها در این زمینه است، به طوری که در یکی از دانشگاه های شهر کوچک یک کارپرداز 200 میلیون و کارپرداز دیگر 500 میلیون از دانشگاه یک شهر کوچک اختلاس کردند.
 
سراج در ادامه به امضای طلایی انحصارگرایی اشاره کرد و گفت: یکی از فسادها نیز انحصارگرایی است که شورای رقابت در این خصوص تلاش کرد اما موفقیت آمیز نبود.
 
وی در ادامه به شفاف نبودن اشاره کرد و گفت: متاسفانه در بحث دولت الکترونیک مشکل داریم و باید این موضوع را پیگیری کنیم تا دولت الکترونیک اجرایی شود.
 
سی و ششمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور و قاضی عزت توفیق جعفر معاون کمیسیون درستکاری جمهوری عراق و هیئت عراق و جمعی از مقامات قضایی در سالن غدیر سازمان بازرسی برگزار شد.
منتشر شده در دوشنبه, 24 مهر 1396 14:45

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت