سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 اسفند 1398-

اطلاعیه کانون وکلای مرکز در رابطه با حمله تروریستی اهواز

دیده بان هشتم : کانون وکلای دادگستری مرکز در اطلاعیه‌ای حمله تروریستی وقوع یافته در مراسم رژه روز 31 شهریور اهواز را محکوم کرد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، متن اطلاعیه کانون وکلای دادگستری مرکز بدین شرح است:
فاجعه تکان دهنده و تلخ تروریستی در رژه نیروهای مسلح در خوزستان سرافراز و مظلوم هم زمان با سالگرد تجاوز دشمنان کشور، ملت و انقلاب به سرزمین مقدس ایران به سرکردگی رژیم بعثی عراق در ماه محرم نشانگر پیوند شوم دشمنان خارجی و عوامل بیگانه پرست  وابسته می باشد.
درآمیختن خون پاک سربازان رشید وطن با خون کودک معصوم و جانباز سرفراز، اگر چه دل هر انسان شرافتمند و ایرانی وطن خواه را به درد  می آورد، نشان مبارکی از هم بستگی گسست ناپذیر ملی همه شهروندان ایران و آرمان مشترک دارد.
کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن محکوم نمودن این عملیات تبهکارانه که مغایر با همه اصول انسانی و در تعارض با معیارهای حقوق بشری و موازین بین المللی است، هر گونه تلاش برای تضعیف یک پارچگی هویت ملی و آسیب به تمامیت ارضی کشور با هر نام و بهانه ای خواه جدایی سری و هویت طلبی را در راستای منافع استعمار تلقی نموده و نهادهای قضایی، سیاسی و امنیتی را به رفع همه زمینه های پدید آمدن چنین فجایع ناگواری با رعایت موازین قانونی فرا می‌خواند.
کانون وکلای دادگستری مرکز آمادگی خود را برای ارائه هر گونه خدمات حقوقی در سطح داخلی و بین المللی برای پیگرد مسببین این اقدام جنایتکارانه اعلام می نماید.
ایسنا
منتشر شده در یکشنبه, 01 مهر 1397 15:23

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت