سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 14 مرداد 1399-

مراجع قضایی محدوده سکونت خود در استان تهران را بشناسید

دیده بان هشتم : دادگستری کل استان تهران در سایت خود امکانی فراهم کرده است که شما به راحتی می‌توانید دادسراها و دادگاه‌های محل سکونت خود را برای تسهیل در امور قضایی شناسایی کنید.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، دادگستری کل استان تهران در سایت خود امکانی را فراهم کرده است که شما با مراجعه به آن خواهید توانست دادسرا و دادگاه‌های مورد نظر خود را به تفکیک مناطق 22 گانه شهر تهران به راحتی شناسایی کنید و محدوده قضایی خود را بشناسید.

بنا بر این گزارش، در این صفحه از سایت، دادسراهای عمومی و انقلاب، دادگاه‌های حقوقی، دادگاه‌های کیفری و دادگاه‌های خانواده شهر تهران به تفکیک و با توجه به مناطق 22 گانه شهر بر روی نقشه شهر مشخص شده است که شما با کلیک بر روی منطقه مورد نظر خودتان اطلاعات نام، آدرس، شماره تلفن و نمابر، کدپستی و تعداد شعب را در اختیار خواهید داشت.

در این صفحه همچنین امکان دسترسی به اطلاعات مذکور در رابطه با دادگستری‌های شهرستان‌های استان تهران، دادسراهای عمومی و انقلاب  شهرستان‌های استان تهران و حوزه‌های قضایی بخش‌های تابعه استان تهران شامل: رودبار قصران، لواسانات، رودهن، خاوران، شریف‌آباد، چهاردانگه، آفتاب، کهریزک، جوادآباد، فشافویه و صفادشت قرار داده شده است.

برای شناسایی مراکز قضایی در حوزه قضایی مورد نظر خود در استان و شهر تهران اینجا کلیک کنید.

 خبرگزاری تسنیم

منتشر شده در یکشنبه, 18 شهریور 1397 15:35

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت