سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 28 بهمن 1398-

انتقاد سالاری به ابطال مصوبات شورای شهر توسط دیوان عدالت اداری

دیده بان هشتم : رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به ابطال مصوبات شورا توسط دیوان عدالت اداری انتقاد کرد.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در جریان شصتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به لغو و ابطال مصوبات شورای شهر تهران توسط دیوان عدالت اداری اظهار کرد: متاسفانه شاهد هستیم که در ماه‌های اخیر تعدادی از مصوبات شورا توسط این مجموعه لغو و ابطال می‌شود.

وی ضمن انتقاد از اینکه اقدامات توسط دیوان عدالت اداری بیان کرد: به نظر می‌رسد که باید ریاست شورای شهر تهران جلسه‌ای را با رئیس قوه قضائیه برای هماهنگی بیشتر برگزار کند.

سالاری گفت: ما در ابتدای شورای پنجم جلسه‌ای را با رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار کردیم اما متاسفانه هنوز موفق به برگزاری جلسه با رئیس قوه قضائیه نشده‌ایم.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره مجدد به لغو و ابطال مصوبات شورای شهر تهران توسط دیوان عدالت اداری گفت: با این روند نمی‌توان شهر را اداره کرد و قاعدتا ما با مشکل روبرو خواهیم شد.

به گزارش تسنیم، محمد میرلوحی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز ضمن تاکید بر صحبت‌های سالاری بیان کرد: متاسفانه شاهد هستیم که دیوان عدالت اداری اقدام به لغو و ابطال مصوبات شورا می‌کند و در این زمینه نگرانی‌های زیادی وجود دارد.

وی اخذ عوارض از تابلوهای تبلیغاتی و ابطال آن توسط دیوان عدالت اداری را یکی از اقدامات این مجموعه دانست و گفت: سایر مصوبات شورا نیز توسط دیوان عدالت اداری ابطال شده که نگرانی‌ها در این زمینه افزایش یافته است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به پرونده باغات و احکامی که در سال‌های داده شده اشاره کرد و گفت: به نظر می‌رسد که این احکام که طی 4 سال گذشته توسط دیوان عدالت اداری حکم داده شده است برای اطلاع افکار عمومی منتشر شود.

به گزارش تسنیم، محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز با اشاره به درگذشت ناصر چشم‌آذر گفت: وی هنرمندی بود که بیش از 5 دهه در عرصه موسیقی کشور تلاش کرد و آثار جاودانه‌ای را به جا گذاشت.

وی ضمن تسلیت به خانواده ناصر چشم‌آذر و دوستان وی بیان کرد: این هنرمند گرانقدر امروز با حضور دوستانش تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

منتشر شده در یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397 11:40

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت