سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

شکایتی از مصوبات ارزی نداشتیم/شکایت از قراردادهای نفتی مختومه شد

دیده بان هشتم : رئیس دیوان عدالت اداری گفت: تا کنون درخواستی برای بررسی مصوبات ارزی به دیوان عدالت نیامده است.

سایت حقوقیحجت الاسلام محمدکاظم بهرامی در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون شکایت و یا درخواست بررسی پیرامون مصوبات ارزی و بانکی به دیوان عدالت اداری امده است؟ گفت: تا این لحظه در رابطه با مصوبات اخیر شکایتی مطرح نشده و به همین دلیل دیوان عدالت ورود نکرده است.

رئیس دیوان عدالت اداری در پاسخ به این سئوال که اخیرا، برخی فعالان اقتصادی طی نامه ای به دیوان عدالت اداری،درخواست ورود دیوان به موضوع مصوبات بانکی را داشتند، آیا این نامه را وصول کرده اید؟ گفت: اگر نامه ای به دیوان عدالت اداری ارسال شده باشد، موضوع را پیگیری می کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که سرنوشت قراردادهای نفتی بالاخره چه شد، انتقادهایی نسبت به روند بررسی در دیوان عدالت اداری مطرح شد، این شکایت به نتیجه رسید و آیا درخواست مجدد رسیدگی مطرح شد است؟گفت: در  بسیاری از این موارد اینچنینی، چون در دولت ومجلس، مراحل قانونی را گذرانده بود،روند بررسی تفاوت کرد.

بهرامی افزود: ما در دیوان عدالت اداری آن چیزهایی را بررسی می کنیم که بر خلاف قوانین باشد و اگر بررسی کنیم که ببینیم خلاف قانون نباشد، ادامه بررسی و رسیدگی مجدد معنا ندارد. در رابطه با این پرونده نیز بررسی های مقدماتی انجام شد و به هیات عمومی ارجاع داده نشد.

مهر

منتشر شده در دوشنبه, 11 تیر 1397 10:20

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت