سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 16 خرداد 1399-

عجیب ترین حکم های قضایی تاریخ! ( قسمت سوم )

سایت حقوقیدیده بان هشتم : جمع آوری گل پنبه
در کشور ازبکستان افرادی که از قوانین راهنمایی و رانندگی تخطی کنند، می‌بایست یک هفته به مزرعه پنبه بروند تا با جمع آوری وش پنبه، گواهی رانندگی خود را پس بگیرند. البته این افراد می بایست در کلاس های یکماهه ای که در طول فصل برداشت برپا می شود نیز شرکت کنند.
وقتی فرد قانون شکن به مزرعه می رود تا ساعت 7 شب که رستوران ها و قهوه خانه های محلی طبق قانون تعطیل می شوند، باید کار کند تا نتواند برای استراحت در این مکان ها مخفی شود.
20 ساعت گوش کردن به موسیقی
«آندرو واکتار» در ماه جولای سال 2013، به خاطر گوش کردن به موسیقی با صدای بلند، به پرداخت 150 دلار جریمه نقدی محکوم شد. قاضی به اندرو پیشنهاد کرد که اگر می خواهد این جریمه به 35 دلار کاهش یابد می‌بایست 20 ساعت به موسیقی کلاسیک، گوش کند. اندرو که از چنین سبک موسیقی اصلا خوشش نمی آمد، به اجبار این پیشنهاد را پذیرفت اما پانزده دقیقه بیشتر نتوانست این موسیقی را تحمل کند و ترجیح داد جریمه نقدی را پرداخت کند.
قاضی دادگاه درباره صدور چنین حکمی گفت که می خواست با این کار به اندرو بفهماند گوش کردن اجباری به موسیقی که لذتی از آن نمی برد چه احساسی دارد و این احساسی است که همسایه های آنها هنگامی که او موسیقی گوش می داد با آن روبرو بودند.
ادامه دارد
منبع: باشگاه خبرنگاران
منتشر شده در سه شنبه, 27 آذر 1397 10:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت