سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 خرداد 1399-

عجیب ترین حکم های قضایی تاریخ! ( قسمت دوم )

سایت حقوقیدیده بان هشتم : پنج کریسمس در زندان
یک قاضی در اوهایو دستور داد تا زنی به نام «بتینا یانگ»، پنج سال در هنگام کریسمس در زندان باشد ولی بقیه سال را آزادانه زندگی کند. بتینا یک جاعل اسناد بود که برای مهاجران غیرقانونی اسناد جعلی تهیه می کرد با دستگیری این زن جاعل، پرونده او به دادگاه فرستاده شد و قاضی دادگاه بعد از صدور این حکم اعلام کرد که اگر بتینا حتی یک روز از ایام جشن کریسمس در زندان نباشد، باید به جای آن، 15 سال را در زندان بگذراند.
به عقیده قاضی دیوید پتیکاس، صدور چنین حکم های غیرمعمولی باعث می شود تا مجرم بفهمد چه کسی با ادامه جرم و جنایت ضرر خواهد کرد.
در خدمت کلیسا
«تایلر آلرد» نوجوان هفده ساله اهل اوکلاهاما، پس از استفاده از نوشیدنی الکی، دست به کار احمقانه ای زد. او در حالی که در حیالت عادی به سر نمی برد، رانندگی کرد و در یک تصادف خونین، باعث مرگ یکی از دوستانش شد. قاضی پرونده، به جای اینکه او را به زندان محکوم کند به او دستور داد تا به خدمت کلیسا درآید.
قاضی مایک نورمان به آلرد گفت که اگر دوست دارد 10 سال به زندان نرود، باید این مدت را به خدمت کلیسا درآید و هر ساله آزمایش عدم اعتیاد به الکل بدهد.
تکلیف خانه برای مجرم
قاضی «جیمز لین» از اوهایو در یکی از جلسات محاکمه اش حکم عجیبی صادر کرد. او به متهمی به نام «متیو هرمان» که به یک سیاهپوست حمله کرده بود دستور داد تا درباره تاریخ آمریکا تحقیق کرده و خلاصه ای از آن تهیه کند. البته فقط ارائه خلاصه تاریخ آمریکا، تنها حکم عجیب قاضی نبود بلکه متیو می بایست در یک جلسه رسمی با حضور خانواده اش، از سیاهپوستی که کتک خورده بود، عذرخواهی می کرد.
منبع: باشگاه خبرنگاران
منتشر شده در دوشنبه, 26 آذر 1397 12:06

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت