سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 09 خرداد 1399-

رحیمی: تشکیل فراکسیون حقوقدانان و قضات مجلس کلید خورد

دیده بان هشتم : یک عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری جلسه ای با حضور حقوق‌دانان و قضات نماینده مجلس و معاونت قوانین مجلس خبر داد و گفت: ممکن است که برگزاری این جلسات به تشکیل فراکسیون حقوقدانان و قضات مجلس منتهی شود.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، علیرضا رحیمی اظهار کرد: امروز نمایندگان حقوق‌دان و قضات در جهت همفکری و ارتقای طرح‌ها و قوانین مجلس و کارآمدی بیشتر بعد قانون‌گذاری، جلسه‌ای را با آقای میر محمد صادقی معاون قوانین برگزار کردند از این حیث که بخش حقوقی مجلس و کلیه طرح‌ها و لوایح از فیلتر معاونت قوانین گذشته و بعد در صحن مطرح می‌شود. همچنین حضور آقای میرمحمد صادقی به عنوان چهره شناخته شده در حوزه حقوق مغتنم است که به نتیجه خواهد رسید.
وی افزود: در این جلسه از همه نمایندگان که دارای سوابق تحصیلی حقوقی و یا مشاغل قضایی داشتند دعوت شده بود که ممکن است به تشکیل فراکسیون حقوق دانان و قضات مجلس برسد. این فراکسیون هم از همه‌ کمیسیون‌ها پشتیبانی حقوقی خواهد کرد تا در نهایت سطح قانون گذاری مجلس به لحاظ کیفی ارتقاء پیدا کند.
به گفته‌ رحیمی در چنین شرایطی می‌توان از نمایندگان حقوق‌دان در زمان بررسی طرح ها و لوایح استفاده بیشتر کرد و همینکه به نمایندگان در مسائل مرتبط با موضوعات حقوقی همچون لایحه حقوق کودکان اطلاع بیشتر داد.
ایسنا
منتشر شده در چهارشنبه, 28 آذر 1397 15:30

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت