سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

انجام مذاکرات برای پیوستن ایران به اتحادیه اوراسیا

دیده بان هشتم : وزیر دادگستری در حاشیه دیدار با دادستان کل قزاقستان از انجام مذاکرات برای پیوستن ایران به اتحادیه اوراسیا خبر داد.
سایت حقوقی

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از خبرگزاری مهر ، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در حاشیه امضای تفاهم نامه انتقال محکومان و دیدار با دادستان کل جمهوری قزاقستان در جمع خبرنگاران با اشاره به  تفاهم نامه های پیشین در زمینه انتقال مجرمین افزود: پیش نویس همکاری معاضدت قضایی تهیه شده بود اما به تصویب نرسیده بود. بنابراین امروز توافق کردیم کارشناسان دو طرف در نشستی مشترک زمینه امضای این تفاهم نامه را فراهم کنند.

وزیر دادگستری ادامه داد: امروز ۶۶ سند در حوزه های مختلف اقتصادی، نظامی، خودرو، داروسازی، کشاورزی، بانکی و غیره با حضور رئیس جمهور قزاقستان به امضا رسید که این سطح مناسبات، حمایت های حقوقی ویژه ای را می طلبد.

وی اضافه کرد: در زمینه تروریست، قاچاق و مواد مخدر هم تصمیم گرفتیم همکاری های سیاسی و حقوقی را توسعه دهیم.

حجت الاسلام پورمحمدی تاکید کرد: در حوزه دریای خزر همکاری های خوبی میان دو کشور وجود دارد و همچنین قرار است در آینده عضو اوراسیا شود که نیمی از جمعیت جهان را در بر می گیرد که به تبع آن همکاری حقوقی گسترش خواهد یافت.

همچنین اسخات دالوایف دادستان کشور قزاقستان در جمع خبرنگاران گفت: تمام اسناد مربوط به همکاری های حقوقی و قضایی امروز به امضا رسید و در مورد محبوسین و محکومین توافقاتی انجام شد. با وزیر دادگستری ایران مسائل مختلفی را بررسی کردیم و در مورد تندروی ها در منطقه و قاچاق مواد مخدر مذاکرات خوبی انجام شد.

منتشر شده در سه شنبه, 24 فروردين 1395 09:57

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت