سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 11 خرداد 1399-

ابهام در سرنوشت لایحه "حمایت از کودکان و نوجوانان" /لزوم ارسال دوباره لایحه به مجلس

دیده بان هشتم : عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: از آنجایی که دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است، باید لوایح از جمله لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود.
سرنوشت لایحه "حمایت از کودکان و نوجوانان" در ابهام /ضرورت ارسال دوباره لایحه به مجلس
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم این لایحه مجددا توسط دولت به مجلس ارائه شود، گفت: از آنجایی که مجلس تغییر کرده و دوره جدیدی از مجلس شروع به کار کرده است؛ باید لوایح دوباره از طرف دولت به مجلس ارسال شود.
وی ادامه داد:  اگر دولت این لایحه را دوباره به مجلس ارسال نکند؛ موضوع را به صورت طرح در مجلس مطرح می‌کنم، هرچند که طرح بار مالی دارد و امکانی برای آن نیست.
ابوترابی با تاکید براینکه تمامی اقدامات لازم برای بررسی این لایحه را در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس انجام دادیم و یکسال هم در نوبت طرح در صحن علنی مجلس بود، افزود: به دلیل پایان مجلس نهم، وقتی برای تصویب نهایی لایحه نماند، اما در صورتی که دولت مجددا  این لایحه را ارائه دهد، ابتدا به کمیسیون قضایی آمده و از آنجا که همه کارهای آن انجام شده است؛ سریعا به صحن علنی می‌رود.
عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار کرد: بعد از بازدید از حوزه انتخابیه‌ام حتما صحبتی با معاونت پارلمانی رئیس‌جمهور در این خصوص خواهم داشت.
منتشر شده در پنج شنبه, 03 تیر 1395 12:16

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت