سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 خرداد 1399-

تشکیل کمیته امور ویژه / ۵ کمیته تخصصی در کمیسیون قضایی

دیده بان هشتم : عضو کمیسیون حقوقی و قضایی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تشکیل ۵کمیته تخصصی در کمیسیون حقوقی و قضایی خبر داد.
2790488_822.jpg
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اولویت های کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس دهم گفت: به دنبال تسهیل کار در حوزه قانون گذاری و رسیدگی به مشکلات جدی در این زمینه هستیم.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از تشکیل کمیته های تخصصی در کمیسیون قضایی خبر داد و افزود: کمیته حقوق خصوصی، حقوق جزا، حقوق عمومی، حقوق بشر و بین الملل روز گذشته در کمیسیون قضایی تشکیل شد.
وی در خصوص اعضا و روسای این کمیته ها نیز گفت: به ترتیب آقایان دهقانی، طاهر خانی، بختیار، رحیمی جهان آبادی روسای این کمیته هستند.
نوروزی همچنین از تشکیل کمیته تخصصی دیگری به نام امور ویژه هم خبر داد وافزود: این کمیته به بیشتر به رسیدگی مفاسد اقتصادی و مسائلی از این دست اختصاص دارد که ریاست آن را پورمختار بر عهده دارد.
رسیدگی ویژه به قانون تجارت و موضوع قاچاق
این نماینده مجلس به اولویت پیگیری موضوع قاچاق اشاره و تصریح کرد: نسبت به تعیین مصادیق مختوای مجرمانه و آنچه که مربوط به مسائل راهبردی بازرسی الکترونیک و قاچاق است، ورود خواهیم کرد.
نوروزی با اشاره به اهمیت بررسی قانون تجارت، گفت: این قانون یکی از قوانین بسیار مهم است که با توجه به مشکلات موجود، رسیدگی و بررسی آن یکی از  اولویت های کمیسیون قضایی محسوب می شود.
منتشر شده در دوشنبه, 14 تیر 1395 13:27

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت