سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 09 اسفند 1398-

ضرورت تعامل حداکثری با آستان قدس رضوی

دیده بان هشتم : رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در دیدار با جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی بر تعامل حداکثری با این مجموعه مقدس تأکید کرد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در دیدار با جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی بر تعامل حداکثری با این مجموعه مقدس تأکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری که در مجتمع قضایی ولایت با جمعی از مسئولان آستان قدس رضوی گفتگو می‌کرد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر بویژه شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله واعظ طبسی، آستان قدس رضوی را نهاد مقدسی دانست که منشأ برکات فراوان برای ایران عزیز و جهان اسلام می‌باشد.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری تعامل و همگامی با مجموعه آستان قدس رضوی را یک افتخار دانست و افزود: تأکید ریاست محترم قوه قضائیه نیز تعامل حداکثری تمامی نهادها و سازمان‌ها بویژه مجموعه قضایی استان خراسان رضوی با آستان قدس رضوی است.
وی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی را از شخصیت‌های برجسته نظام برشمرد و خاطر نشان کرد: همانگونه که تاکنون نیز مشخص شده وجود ایشان منشأ اثرات مثبت و تحولات ارزشمند در این مجموعه مقدس می‌باشد. 
این مقام قضایی ضمن اعلام حمایت مجموعه قضایی استان از آستان قدس رضوی بر تعامل حداکثری با این مجموعه تأکید کرد.
در این دیدار همچنین مسئولان آستان قدس رضوی حاضر در این جلسه، از اقدامات مجموعه قضایی استان خراسان رضوی در راستای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی بویژه این آستان مقدس تقدیر و تشکر کردند.
منتشر شده در دوشنبه, 14 تیر 1395 12:31

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت