سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 11 خرداد 1399-

انتقاد از بی‌توجهی به پیشگیری از ناهنجاری‌ها در برنامه ششم توسعه/ رایزنی با کمیسیون‌ها به منظور تقویت رویکرد پیشگیری/ پیشنهادهای لازم را ارائه کردیم

دیده بان هشتم :  امیری اصفهانی گفت: برنامه ششم توسعه از زوایای مختلف دارای نقایص جدی است و در این برنامه عدم توجه به سلامت اجتماعی و مدیریت مناسب آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از ناهنجاری‌ها مشخص است.
 
انتقاد از بی‌توجهی به پیشگیری از ناهنجاری‌ها در برنامه ششم توسعه/ رایزنی با کمیسیون ها به منظور تقویت رویکرد پیشگیری/پیشنهادهای لازم را ارائه کردیم
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، مهدی امیری اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقیو قضایی خبرگزاری میزان با انتقاد از عدم توجه به مدیریت آسیب‌های اجتماعی در برنامه ششم توسعه اظهار کرد:  برنامه ششم توسعه از زوایای مختلف دارای نقص‌های جدی است و در این برنامه عدم توجه به سلامت اجتماعی و مدیریت مناسب آسیب‌های اجتماعی و پیشگری از ناهنجاری‌ها مشخص است.
وی از رایزنی با کمیسیون‌های مجلس در این زمینه خبر داد و گفت: در حال رایزنی با کمسیون‌های مربوطه در این زمینه هستیم تا بتوان این نقایص را برطرف کرد.
قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوه جرم قوه قضائیه با بیان اینکه پیشنهادهای لازم در این زمینه به مجلس ارائه شده است، افزود: لازم است کمیسیون‌های مجلس به این موضوع توجه کنند و باید در این برنامه زمینه ارتقای شاخص‌های سلامت جامعه مورد تاکید قرار گیرد.
امیری اصفهانی خاطرنشان کرد: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه نیز با حضور در کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی، در رابطه با تقویت رویکرد پیشگیری و پیش بینی احکام قانونی مورد نیاز در برنامه ششم، در حال رایزنی است.
منبع : میزان
منتشر شده در پنج شنبه, 01 مهر 1395 14:00

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت