سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 18 خرداد 1399-

تاکید مجدد وزارت ارشاد بر لغو مجوز یالثارات

 

لغو مجوز

دیده بان هشتم :سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لغو مجوز نشریه «یالثارات» تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، حسین نوش آبادی در نشست هفتگی با خبرنگاران تصریح کرد: موضع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره هتاکی‌های نشریه یالثارات قبلا اعلام شده و همان نظر هیات نظارت بر مطبوعات است که مجوز انتشار این نشریه را لغو و از فهرست نشریات دارای مجوز خارج کرده است؛ لذا این نشریه را به لحاظ قانونی جزو نشریات دارای مجوز نمی‌دانیم.

او با اشاره به لغو مجوز نشریه یالثارات از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، خاطرنشان کرد: این لغو مجوز در هیاتی صورت گرفته که اعضایش متشکل از نمایندگان سه قوا و حوزه علمیه هم است و این موضع را همچنان اعلام می‌کنیم؛ البته برخی هنرمندان با توجه به هتک حرمت صورت گرفته شکایت کرده‌اند که بر اساس وظایف قوه قضاییه به آن رسیدگی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، 11 مرداد ماه امسال هم پس از انتشار مطالبی از سوی نشریه یالثارات درباره برخی مهمانان یک جشن سینمایی، سخنگوی وزیر ارشاد اعلام کرده بود که پرونده نشریه یالثارات به دادگاه ارجاع شده است.

هفته نامه یالثارات دی ماه ٩٤ با رای اکثریت اعضای هیات نظارت بر مطبوعات لغو مجوز شد. این نشریه از آن زمان تاکنون با حکم موقت قوه قضائیه منتشر می‌شود.

منبع : ایسنا

منتشر شده در دوشنبه, 29 شهریور 1395 13:57

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت