سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

ضرورت برخورد با راکبین موتورسیکلت فاقد گواهینامه

دیده بان هشتم : حدادزاده بر ضرورت برخورد با راکبین موتورسیکلت و دانش آموزانی که فاقد گواهینامه مربوطه هستند، تاکید کرد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، با حضور رئیس حوزه قضایی بخش مروست در جمع کارکنان انتظامی این بخش، جلسه تعامل قضایی، انتظامی مروست برگزار شد.
مرتضی حدادزاده رئیس حوزه قضایی مروست در این جلسه گفت: تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی بسیار موثر و مهم است، ارتقاء امنیت و حاکمیت نظم و انضباط در شهر در گرو همین همراهی و هماهنگی است.
وی گفت: ارتباط مستمری که بین دادگاه عمومی با فرماندهی انتظامی بخش مروست وایثار وجود دارد موجب شده تا موفقیت‌های چشم‌گیر در حوزه تأمین امنیت و پیشگیری از وقوع جرم برداشته شود.
وی اظهار کرد: ایجاد امنیت و برپایی عدالت از مطالبات به حق مردم است و پلیس مورد حمایت دستگاه قضا است و بین دو دستگاه باید همسویی لازم وجود داشته باشد.
این مقام قضایی بر جمع آوری اتباع بیگانه غیرمجاز در منطقه مروست تأکید کرد و گفت: حضور اتباع بیگانه در این بخش تنها با داشتن کارت تردد و اقامت باید صورت گیرد و در سایر موارد برخورد با آنان به جهت دستگیری و طرد از کشور در چارچوب قوانین صورت پذیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضرورت جمع آوری اطلاعات لازم در خصوص افرادی که اقدام به فروش و نگهداری مواد مخدر می‌کنند را یادآور شد و گفت: برخورد با راکبین موتورسیکلت و دانش آموزانی که فاقد گواهینامه مربوطه هستند نیز باید از دیگر اولویت‌های نیروی انتظامی باشد.
در ادامه این جلسه فرمانده انتظامی بخش مروست نیز گفت: همکاری و تعامل تنگاتنگ نیروی انتظامی به عنوان ضابط دادگستری در تأمین امنیت برای آحاد مردم اثر گذار است.
ستوان‌یکم محسن ملایی افزود: تعامل این دو دستگاه سبب اعتماد عمومی است و این تعامل امنیت جامعه را تضمین کرده وموجب تداوم هرچه بیشتر نظم،امنیت و آرامش می‌شود.
منبع : میزان 
منتشر شده در یکشنبه, 02 آبان 1395 13:38

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت