سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 11 خرداد 1399-

استان‌های صدرنشین آمار طلاق در کشور

دیده بان هشتم : مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه به زودی آموزش‌های رایگان پیش از ازدواج در سراسر کشور آغاز می‌شود، گفت: تهران و البرز در هفت ماهه اول سال جاری نیز مانند سال گذشته در آمار طلاق صدر نشین هستند.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، ناصر صبحی دراین خصوص گفت: در هفت ماهه اول سال جاری استان‌های تهران، البرز، قم، گیلان و مازندران بالاترین آمار طلاق را داشته ‌اند و هم اکنون حدود 12 استان هستند که آمار طلاق در آنها بالا است و اگر بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم آمار طلاق در این استان‌ها را کنترل کنیم میزان طلاق در کشور از حالت نگران کننده بیرون می‌آید و در این راستا آموزش‌های رایگان را در نظر گرفتیم که با همکاری وزارت کشور برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این آموزش‌های به صورت رایگان برای تمام جوانان کشور برنامه ریزی شده است که مجریان ارائه این آموزش‌ها مراکز مشاوره ازدواج و خانواده خواهد بود.
صبحی تصریح کرد: نزدیک به 10 هزار نفر در سراسر کشور تحت این آموزش‌ها قرار می‌گیرند که از این تعداد ظرفیت هزار نفر به جوانان تهرانی اختصاص داشته است این برنامه را بر اساس میزان طلاق 94 و 7 ماهه اول 95 تنظیم شد و تمرکز اصلی ما بر روی استان‌هایی است که بالاترین طلاق را دارند و یا آمار طلاق آنها در حد نگران کننده است.
منتشر شده در دوشنبه, 15 آذر 1395 14:57

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت