سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

چهارشنبه, 20 آذر 1398-

تاکنون از روابط عمومی در کانون‌های وکلا به شکل اصولی بهره‌گیری نشده است

دیده بان هشتم : رییس اتحادیه سراسری کانونهای وکلا دادگستری کشور (اسکودا) گفت: ارائه چهره شفاف و واقعی کانون‌های وکلا به مردم، اصلی‌ترین وظیفه روابط عمومی است.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، بهمن  کشاورز در همایش روابط عمومی، چالش‌ها و راهکارها و رونمایی از سند ارتباطی راهبردی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه که روز پنجشنبه در سالن آمفی تئاتر هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: در طول زمان همه سازمان‌ها و ارگان‌ها متوجه شده‌اند که وجود نهادی تحت عنوان روابط عمومی تا چه حد می‌تواند به پیشبرد اهداف متعالی آنها کمک کند.
 وی ادامه داد: کانون‌های وکلای دادگستری با توجه به تاکید بر نقش روابط عمومی، کمیسیونی تحت عنوان کمیسیون روابط عمومی را در لوای برنامه‌های خود قرار داده‌اند، اما واقعیت آن است که تاکنون به شکل اصولی و نظام‌مند از روابط عمومی در کانون‌های وکلای دادگستری بهره گیری نشده است.
 کشاورز تصریح کرد: اگر بخواهیم به بررسی کارکرد واقعی روابط عمومی در دل کانون‌های وکلای دادگستری بپردازیم، می‌بینیم که در این مسیر بسیار کمبودها داریم.
 وی تاکید کرد: هر سازمانی که با افکار عمومی سر و کار دارد نیازمند ارائه تصویری روشن و شفاف از خود نزد افکار عمومی است و برای رسیدن به این هدف نیازمند به کارگیری روابط عمومی است.
 رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران گفت: مسئولان روابط عمومی باید بدانند که چگونه به شکلی شفاف تصویری واقعی از وکلا و نهاد وکالت برای جامعه ترسیم کنند؛ چراکه ارائه چهره شفاف و واقعی کانونهای وکلا به مردم، اصلی ترین وظیفه روابط عمومی است.
 کشاورز خاطرنشان کرد: آن چیزی که نیاز است نهاد روابط عمومی در کانونهای وکلای دادگستری بیشتر روی آن مانور دهد بحث وکالت تسخیری و معاضدتی است، چرا که اغلب مردم با این بخش از خدمات کانون‌ها وکلا چندان آشنایی لازم را ندارند.
 وی به بحث ارتباط کانون‌های وکلا با رسانه ها اشاره کرد و گفت: اصلی‌ترین وظیفه روابط عمومی ارتباط با رسانه‌هاست و کانون‌های وکلا نیز نیازمند برقراری ارتباط با رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های مکتوب و نوشتاری است.
منتشر شده در شنبه, 09 بهمن 1395 09:44

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت