سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 12 خرداد 1399-

بررسی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح

دیده بان هشتم : اعضای کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در هفته آینده بررسی لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح را در دستور کار خود دارند.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، اعضای کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده، بررسی لایحه معاضدت قضائی دو جانبه در امور کیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره و بررسی لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره را در روز یکشنبه در دستور کار خود دارند.
 لایحه اصلاح قانون بکارگیری سلاح توسط مأمورین نیروهای مسلح هم به کمیسیون حقوقی وقضایی رسید و قرار است اعضای کمیسیون اصلاحیه این قانون را بررسی کنند.
روز سه شنبه هم،بررسی طرح یک فوریتی تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضائی و سازمان تعزیرات حکومتی پیش روی نمایندگان مجلس است.
در هفته آتی، در  کارگروه حقوق بین الملل بررسی لایحه اجازه اجاره و استملاک اتباع خارجی و سازمانهای بین‌المللی در جمهوری اسلامی ایران، در کارگروه حقوق جزا جلسه کارگروه رسیدگی به لایحه صدور چک و بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در کارگروه حقوق عمومی انجام می شود.
منتشر شده در شنبه, 09 بهمن 1395 14:10

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت