سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 01 اسفند 1398-

کمک ۲ میلیارد ریالی به ستاد دیه برای حمایت از زندانیان نیازمند

دیده بان هشتم : مردم نوعدوست ایران اسلامی با مشارکت در فراخوان مطرح شده از سوی یک هنرمند، مبلغی معادل دو میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال را برای حمایت از زندانیان سرپرست خانواده در اختیار ستاددیه قرار دادند.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، پیمان معادی فیلمنامه‌نویس و بازیگر سینمای ایران در سومین روز نوروز 96 مهمان برنامه «خندوانه» بود که در این حضور تلویزیونی وی بر حسب یک دغدغه شخصی، موضوع حمایت از کودکان محروم کشور را با محوریت فراهم کردن امکانات تحصیلی، تغذیه مناسب و نهایتا پایان دادن به انتظار کودکانی را که به سبب یک بدهی ناچیز از نعمت حضور والدین محروم هستند، مطرح کرد.

وی این تصمیم را در راستای کارهای باقی‌مانده زندگی خود تعریف کرد و مبلغ حداقلی برای شرکت در این اقدام خیرخواهانه را هم مبلغی معادل یک‌هزار تومان اعلام کرد و مقرر شد این پیشنهاد با تعریف یک کد دستوری مشخص از سوی مسئولین پیگری و نتایج به اطلاع نیکوکاران شرکت‌کننده برسد.

در همین راستا، هموطنان عزیز از طریق سامانه هف‌هشتاد تا تاریخ بیست فرورودین ماه مبلغی معادل 760میلیون تومان را برای مشارکت در این طرح واریز کردند که برای همین منظور تهیه‌کننده و حامی مالی برنامه خندوانه با حضور در محل ستاد دیه کشور، ثلث کمک‌های نقدی را طبق تعیین قبلی برای حمایت از کودکان محکومان غیرعمد در اختیار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند قرار دادند.

طبق فراخوان هنوز امکان واریز وجوه برای مصرف در موارد یاد شده وجود داشته و خیرین خداجو می‌توانند با شماره‌گیری #٩٥*٧٨� * در تلفن‌همراه خود از ده هزار ریال تا هر مبلغی که مایل هستند، کمک‌های‌شان را به کودکانی هدیه دهند که چهره معصومانه آن‌ها از بی‌یاوری و نداشتن بضاعت مالی در غبار اندوه زمان پنهان است. کودکانی از همین سرزمین که به دلیل عدم حضور سرپرست خانواده با مشکلات فردی و اجتماعی بسیاری روبرو هستند. کوکانی که جمعی از آن‌ها به دلیل کار از ادامه تحصیل محروم شده‌ و عده‌ای از آن‌ها به دلیل ناتوانی مالی حتی از خوردن غذای ساده روزانه عاجزند.

منتشر شده در چهارشنبه, 23 فروردين 1396 12:00

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت