سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 خرداد 1399-

ممنوعیت تبلیغ له یا علیه نامزدهای انتخابات در زندان‌ها

دیده بان هشتم : رئیس سازمان‌ زندان‌ها با صدور بخشنامه‌ای هرگونه اقدام و تبلیغ بر له یا علیه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در زندان‌ها را منع کرد.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان زندان‌ها و  اقدامات تامینی و تربیتی کشور، در بخشنامه اصغر جهانگیر خطاب به مدیران کل زندان‌های استان‌ها آمده است: از روز جاری تا پایان انتخابات و اعلام نتایج، حداکثر مراقبت و هوشیاری را در خصوص نظارت دقیق بر نحوه اخذ آرای زندانیان و جلوگیری از هرگونه اقدام و تبلیغ بر له یا علیه اشخاص کرده و در جهت برقراری و کنترل نظم و امنیت مضاعف زندان ها و موسسات کیفری نهایت اهتمام خود را مبذول کنید. 

جهانگیر همچنین در این بخشنامه با اعلام ممنوعیت خروج مدیران کل زندان‌های سراسر کشور از استان محل خدمت خود، معاونت امنیتی و انتظامی را مسئول نظارت بر اجرای دقیق این بخشنامه کرده است.

بنابر اعلام سازمان زندان‌ها، در تمام انتخابات کشور، صندوق های اخذ رای در زندان ها مستقر می شوند تا زندانیان نیز همراه با سایر اقشار جامعه در این امر مهم سیاسی اجتماعی شرکت کنند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز جمعه 29 اردیبهشت برگزار می‌شود.

منتشر شده در چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 17:45

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت