سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

در صورت تغییر دولت قراردادهای ایران چگونه ادامه پیدا می‌کند؟

دیده بان هشتم : معاون مدیرعامل شرکت ATR اعلام کرد: بعد از آن‌که شرایط برای انجام مذاکره با ایران فراهم شد ما اقدام به نهایی کردن یک قرارداد با ایران‌ایر کردیم و به آن متعهد هستیم اما درباره‌ی قراردادهای دیگر، شرایط تعیین‌کننده‌ی نهایی شدن آن خواهد بود.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، جیووانی در مراسم ورود نخستین هواپیماهای ATR به ایران اعلام کرد: امروز قطعا یک روز بزرگ برای صنعت هوایی ایران است؛ زیرا من در طول سال‌هایی که در این حوزه فعالیت کردم به یاد ندارم که به طور همزمان در یک روز چهار فروند هواپیما به ناوگان یک شرکت اضافه شود. خوشبختانه پس از انجام حجم زیادی از فعالیت‌ها که در طول ماه‌های گذشته انجام شد امروز روز نخست آغاز اجرای قرارداد با ایران‌ایر است.

وی با بیان این‌که ATR با ۲۰۰ ایرلاین در ۱۰۰ کشور مختلف جهان قرارداد تجاری دارد، اظهار کرد: تا کنون بیش از ۱۴۰۰ فروند از هواپیماهای این شرکت به ایرلاین‌های مختلف جهان تحویل داده شده است و ما خوشحالیم که از امروز اجرای قرارداد با ایران‌ایر نیز در دستور کار قرار می‌گیرد. ما معتقدیم این هواپیماها برای ناوگان ایران اهمیت بسیار زیادی دارد و از این رو ATR به بازار ایران نگاه جدی داشته است.

جیووانی در پاسخ به این سوال که شرایط اجرای قرارداد با ایران در صورت تغییر دولت در این کشور چگونه پیگیری خواهد شد؟ نیز توضیح داد: ما به ایران اطمینان داده‌ایم که در اجرای قرارداد فعلی پشتیبانی‌های لازم و اقداماتی که برای ورود هواپیماها نیاز است را انجام خواهیم داد. اما شرایط درباره‌ی قرارداد جدید در این حوزه منوط به عرضه و تقاضا در بازار ایران و شرایطی است که می‌تواند در مذاکرا مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر قرارداد فعلی با ایران‌ایر در دستور کار است و ما در برنامه‌ی دو ساله آن را تکمیل می کنیم.

ایسنا

منتشر شده در چهارشنبه, 27 ارديبهشت 1396 14:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت