سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 06 اسفند 1398-

یک فوریت تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات،‌ طرح‌های صنعتی و علائم تجاری تصویب شد

سایت حقوقیدیده بان هشتم : نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب یک فوریت طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات،‌ طرح‌های صنعتی و علائم تجاری به دولت اجازه دادند این لایحه به مدت دو سال دیگر به صورت آزمایشی اجرا شود، مشروط بر اینکه لایحه دولت پس از تصویب در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی مجلس قرار گیرد.
 نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب یک فوریت طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات،‌ طرح‌های صنعتی و علائم تجاری به دولت اجازه دادند این لایحه به مدت دو سال دیگر به صورت آزمایشی اجرا شود، مشروط بر اینکه لایحه دولت پس از تصویب در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی مجلس قرار گیرد.
نمایندگان در جریان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات،‌ طرح‌های صنعتی و علائم تجاری که به امضای ۳۹ نفر از نمایندگان مجلس رسیده بود و در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مصوب شده بود، موافقت کردند.
در صورت تصویب ماده واحده این طرح، مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات،‌ طرح‌های صنعتی و علائم تجاری مصوب هفتم آبان‌ماه سال ۱۳۸۶ از تاریخ انقضاء آن به مدت دو سال تمدید می‌شود و این درحالی است که از ۲۳۱ نماینده حاضر در جلسه ۱۴۴ نماینده با این مصوبه موافقت کردند.
مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی که برای ساعتی ریاست جلسه علنی امروز را برعهده داشت نیز در این رابطه اعلام کرد: دولت لایحه خود را در این خصوص به مجلس داده و در کمیسیون قضایی درحال رسیدگی است که پس از طی مراحل قانونی در دستور کار جلسه علنی مجلس قرار خواهد گرفت.
منتشر شده در سه شنبه, 09 خرداد 1396 15:19

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت