سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 03 اسفند 1398-

معضل بيکاری ريشه اصلی در بروز جرايم است

پایگاه خبری دیده بان هشتم : خسروی وفا گفت: معضل بيکاری ريشه اصلی در بروز جرايم داشته و هر گونه خلل در چرخه اقتصاد و توليد ارتباط مستقيم با آن دارد و بايد همه نگاه‌ها در سال جديد به سمت و سوی مبارزه با اين معضل اجتماعی باشد.
سایت حقوقی
دیده بان هشتم : به گزارش خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، احمد خسروی وفا گفت: در جمع اعضای اطاق بازرگانی ضمن بيان اين مطلب اظهار کرد: معضل بيکاری ريشه اصلی در بروز جرايم داشته و هر گونه خلل در چرخه اقتصاد و توليد ارتباط مستقيم با آن دارد و بايد همه نگاه‌ها در سال جديد به سمت و سوی مبارزه با اين معضل اجتماعي و تحول در نظام اقتصادي باشد و در اين راه مي بايست از تمامي ظرفيت ها بهره جست. 
 
وي از اعلام آمادگي دستگاه قضايي استان در گره گشايي از مشکلات و مسايل حوزه اقتصاد خبر داد و افزود: بايد با تدبير و مذاکره با بانک ها در گردش چرخه اقتصادي و حل مشکلات کارخانه ها و بنگاه هاي توليدي سطح استان کوشيد و دستگاه قضايي استان نيز نقش حمايتي خود را در اين خصوص ايفا خواهد کرد. 
 
در پايان سهل آبادي، رييس اطاق بازرگاني نيز از حضور پررنگ و اثرگذار رييس کل دادگستري استان در جلسات مرتبط با اين اطاق در سال گذشته تقدير و تشکر کرد.
منتشر شده در یکشنبه, 22 فروردين 1395 12:06

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت