سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

واكنش معاون ستاد حقوق بشر نسبت به قتل فجیع دختر 6ساله افغان

دیده بان هشتم : معاون امور بین الملل و همكاری های بین المللی قضایی ستاد حقوق بشر، جنایت هولناك علیه ستایش ، دختربچه شش ساله افغان را به شدت محكوم كرد و از مسئولین قضایی ذی ربط خواست تا با جدیت، قاطعیت و فوریت به این فاجعه رسیدگی و با مسبب یا مسببان آن برابر قوانین برخورد نمایند.
 
سایت حقوقی

به گزارش دیده بان هشتم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر كاظم غریب آبادی افزود: جمهوری اسلامی ایران میزبان حدود سه میلیون مهاجر از افغانستان است و همواره از تمام منابع و ظرفیت های خود برای رسیدگی به وضعیت آنان استفاده كرده است. 
معاون دبیر ستاد حقوق بشر كشورمان ضمن تسلیت به خانواده ستایش قریشی ، تاكید كرد: در نظام قضایی تفاوتی بین اتباع ایران و افغانستان در رسیدگی به وضعیت هایی مانند قتل وجود ندارد و جنایت، جنایت است، فرقی نمی كند كه مرتكب آن چه ملیتی داشته باشد. هر كه باشد با آن قاطعانه و جدی برخورد خواهد شد.
بنا به گفته های اولیه یكشنبه 21 فروردین پسری 17 ساله در ورامین، دختر همسایه افغانستانی‌شان را كه هنوز شش سال بیشتر نداشت به خانه ‌برد و پس از رفتار شیطانی با او، با ضربات چاقو ستایش - دختر شش ساله - را به قتل رساند.

منتشر شده در دوشنبه, 30 فروردين 1395 09:41

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت