سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 13 خرداد 1399-

شهرداری در نزاع کارواش سعادت‌آباد مقصر شناخته شد

 
خبرگزاری فارس: شهرداری در نزاع کارواش سعادت‌آباد مقصر شناخته شددیده بان هشتم : عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به گزارش کمیسیون نظارت و حقوقی این شورا از حادثه نزاع در کارواش سعادت‌آباد گفت: شهرداری در این حادثه مقصر شناخته شد.
 
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، محسن پیرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با بیان اینکه گزارش حادثه کارواش را کمیسیون نظارت و حقوقی شورا تهیه کرد، گفت: این گزارش را به رئیس شورای شهر تهران ارائه کرده‌ایم.
وی با تأکید بر این موضوع که مباحث حقوقی و مالکیت و واگذاری حادثه کارواش را گذاشته‌ایم تا مراحل قانونی و حقوقی خود را طی کند،‌گفت: اما نسبت به درگیری رخ داده در حادثه کارواش شهرداری مقصر است. چرا که بدون مجوز قانونی وارد ملک شده است.
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، گفت: شهرداری برای ورود به ملک مجوز نداشته و کل درگیری و نزاع شهرداری مقصر بوده است چرا که بدون مجوز دستگاه قضا وارد شده است.
به گزارش فارس، در بهمن ماه سال  94 ماموران شهرداری تهران با مشارکت عده‌ای دیگر، با حمله شبانه به یک کارواش متعلق به مسجد قدس در سعادت آباد، کارگران این کارواش را مجروح کرده و اموال و دارایی های آن را تخریب کردند. 
با وجود اسناد و مدارکی که هیأت امنای مسجد در اختیار دارند اما شهرداری ادعا کرده که ملک این کارواش متعلق به شهرداری است و رسانه ها را متهم به بزرگنمایی در این حادثه کردند.
منتشر شده در شنبه, 04 ارديبهشت 1395 12:55

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت