سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 18 مرداد 1399-

تشکیل پرونده شخصیت برای قاتل ستایش/پزشکی قانونی مهلت خواست

 
ستایش
 
دیده بان هشتم : دادستان عمومی و انقلاب ورامین از تشکیل پرونده شخصیت برای قاتل دختربچه شش ساله افغان و درخواست مهلت از سوی پزشکی قانونی برای دادن نظر قطعی در خصوص سلامت روحی و روانی متهم این پرونده خبر داد.

ابوالقاسم مراد‌طلب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت پرونده قتل دختربچه شش ساله افغانستانی در ورامین اظهار کرد: برای متهم پرونده وکیل تسخیری تعیین شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین در خصوص نظریه پزشکی قانونی نیز گفت: کمیسوین پزشکی قانونی روز گذشته (یکشنبه) نامه‌ای فرستاد و اعلام کرد که برای دادن نظر قطعی نیاز به تشکیل جلسه مجدد وجود دارد. جلسه مجدد کمیسیون قرار بود امروز(دوشنبه) برگزار شود و طبق تماسی که داشتم اعلام کردند اصل نظریه پزشکی قانونی به احتمال زیاد روز چهارشنبه هفته جاری اعلام می‌شود.

مرادطلب تاکید کرد: به محض وصول نظریه پزشکی قانونی، کار پرونده را انجام می‌دهیم و آن را به دادگاه کیفری یک استان ارسال می‌کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین افزود: از خود متهم نیز بازپرس تحقیقات لازم را انجام داده و اکنون در مرحله تشکیل پرونده شخصیت است. بر همین اساس امروز والدین مقتول و متهم به همراه مدیر مدرسه محل تحصیل متهم، برای تشمیل پرونده شخصیت دعوت شدند.

21 فرودین امسال بود که نوجوانی 17 ساله، دختربچه شش ساله افغان را در شهر خیرآباد شهرستان ورامین به قتل رساند.

منتشر شده در دوشنبه, 06 ارديبهشت 1395 13:09

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت