سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 09 خرداد 1399-

اظهارنظر مددکار اجتماعی در پرونده قتل ستایش

دیده بان هشتم : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین از وصول نظریه مددکار اجتماعی در پرونده قتل دختربچه شش ساله افغانستانی خبر داد و گفت: اکنون منتظر نظریه اداره تشخیص هویت ناجا درباره آلت قتاله هستیم.
قاتل ستایش

 

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، ابوالقاسم مرادطلب در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده قتل ستایش دختربچه شش ساله افغانستانی توسط نوجوان 17 ساله ایرانی در خیرآباد ورامین اظهار کرد: آلت قتاله را همان ابتدا به اداره تشخیص هویت ناجا دادیم تا آنها نظریه کارشناسی خود را برای ما ارسال کنند.

دادستان ورامین با بیان اینکه هنوز نظریه ناجا در خصوص آلت قتاله دریافت نشده است افزود: آلت قتاله در این پرونده، چاقویی است که مقتول با آن به قتل رسیده است و برای دادگاه کیفری یک که می‌خواهد به پرونده رسیدگی کند، آلت قتاله و نظریه اداره تشخیص هویت ناجا مهم است.

مرادطلب افزود: اداره تشخیص هویت ناجا باید نظر بدهد که آیا خون موجود بر روی چاقو مربوط به مقتول است یا خیر و اینکه زخم‌های موجود بر روی بدن مقتول مربوط به این چاقو است یا خیر و پس از دریافت نظریه ناجا، بازپرس پرونده نسبت به صدور قرار مجرمیت اقدام می‌کند.

21 فروردین ماه امسال بود که رسانه‌ها از قتل یک دختربچه شش ساله افغانستانی توسط نوجوان 17 ساله در شهرک خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند.

منتشر شده در یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 09:39

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت