سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 16 خرداد 1399-

بابک زنجانی همچنان در انفرادی است

دیده بان هشتم : متاسفانه با وجود پیگیری‌ها، اعتبار لازم برای تهیه بادی اسکنر نداشتیم که امیدواریم با کمک دولت و مجلس این مشکل حل شود.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، اصغر جهانگیر در حاشیه مراسم معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اولویت کاری سازمان زندانها در سال 95 چیست افزود: یک بحث کاهش جمعیت کیفری است که با جدیت دنبال می شود، شعار امسال ما زندان پاک است، چراکه زندان پاک حق زندانی است و در این زمینه تلاش می شود تا از تخلفات داخل زندان مثل ورود اشیا ممنوعه و مواد مخدر جلوگیری شود.
وی ادامه داد: متاسفانه با وجود پیگیری ها، اعتبار لازم برای تهیه بادی اسکنر نداشتیم که امیدواریم با کمک دولت و مجلس این مشکل حل شود و در تلاشیم اشتغال را در زندان واقعی کنیم.
جهانگیر درباره اظهارات نسرین ستوده مبنی بر تلاش برای رهایی تعدادی از زندانیان محکوم به قصاص گفت: بدون هماهنگی با قوه قضائیه این موضوع امکان پذیر نیست ضمن اینکه تاکنون چنین درخواستی به ما نداده‌اند.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا بابک زنجانی همچنان در انفرادی است افزود: وی همچنان در انفرادی است ولی با یکسری از مقامات قضایی در رابطه با بازگردان پول ملاقات داشته است.
رئیس سازمان زندان‌ها گفت: تلاش می کنیم پروسه بازدید نمایندگان مجلس و مسئولان کشوری از زندان‌ها هرچه سریع تر  اتفاق بیفتد تا آن‌ها با مشکلاتی که در زندان است آشنا شوند.
منبع خبرگزاری صدا و سیما.
منتشر شده در یکشنبه, 02 خرداد 1395 00:18

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت