سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

درخواست دادستان کل کشور از رئیس جمهور درخصوص آمنه بهرامی

دیده بان هشتم : دادستان کل کشور حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری طی نامه ای به رئیس جمهور آقای دکتر روحانی ، خواستار رسیدگی و تسهیل امور و حل مشکلات قربانی اسد پاشی خانم آمنه بهرامی شد.
سایت حقوقی
به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، یکم اردیبهشت امسال بود که مرتضی بختیاری به نمایندگی از دادستان کل کشور و پیرو نامه قبلی آمنه بهرامی، به منزل این قربانی اسیدپاشی رفت تا ضمن عیادت از وی، مشکلاتش را پیگیری کند.
بختیاری همان موقع درباره دیدار خود به خبرنگار تسنیم گفت که این خانم نامه‌ای را به دادستان‌کل کشور نوشته و به‌ خاطر مشکلاتی که داشت، تقاضای مساعدت کرده بود. ظاهراً دیه وی هنوز به‌صورت کامل پرداخت نشده است و از طرف دیگر نیز به‌خاطر قرض‌‌هایی که از افراد مختلف برای درمان گرفته، بدهی‌هایی دارد و این مسائل، مشکلاتی را برای خانم بهرامی و خانواده‌اش ایجاد کرده است. از سوی دیگر مادر این خانم به‌خاطر دخترش، سر کار نرفته و به همین خاطر بیمه معوقه دارد و ظاهراً در ملاقاتی که رئیس وقت سازمان بهزیستی با خانواده وی داشته، قرار بود در این زمینه مساعدت شود اما هنوز مساعدتی نشده است.
بختیاری گفته بود که همه این مسائل و مشکلات بررسی و سپس طی گزارشی تکمیلی به دادستان کل کشور تقدیم می‌شود تا اقدامات و مساعدت‌های لازم صورت گیرد.
به گزارش تسنیم، دادستان کل کشور پس از نهایی شدن گزارش بختیاری، در ارتباط با مسائل و مشکلاتی که مربوط به قوه‌ مجربه می‌شود نامه‌ای را به رئیس جمهور ارسال کرده تا برای حل مشکلات آمنه بهرامی مساعدت‌های لازم صورت گیرد.
بخش دیگر مشکلات آمنه بهرامی که جنبه قضایی دارد مانند پرداخت نشدن دیه به صورت کامل، در دستگاه قضا در حال پیگیری است.
منبع خبرگزاری تسنیم.
منتشر شده در دوشنبه, 03 خرداد 1395 16:03

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت