سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 اسفند 1398-

شعبه رسیدگی کننده به پرونده «بابک زنجانی» در دیوان عالی کشور مشخص شد

دیده بان هشتم : وکیل‌مدافع بابک زنجانی از تعیین شعبه دیوان عالی کشور جهت رسیدگی به پرونده موکلش خبر داد.

1446360558213_HEMMAT KHAHI-16.jpg

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، رسول کوهپایه‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: پس از مراجعات متعدد به دیوان عالی کشور اعلام شد که پرونده جهت رسیدگی تعیین شعبه شده و قضات در حال رسیدگی هستند، ولی شعبه محرمانه است و کسی از آن مطلع نیست و نمی توانیم آن را اعلام کنیم تا قضات فارغ از حواشی و جو سنگین رسانه‌ای و سیاسی در آرامش به کار قضایی خود بپردازند.

وی افزود: ما ضمن اعتقاد به دیوان عالی کشور به عنوان عالی ترین ملجاء عدل و داد و ذخیره ارزشمند از قضات شریف، شجاع، مستقل، دانشمند و عادل، امیدواریم این محرمانه بودن برای شکات و مدعی العموم هم صادق باشد و اصل برابری و تناظر رعایت شود.

کوهپایه‌زاده اظهار امیدواری کرد که با توجه به لایحه فرجام خواهی، اعتراضات و ایرادات جدی و اساسی که به دادنامه بدوی وارد است و در نظر گرفتن صراحت قوانین و مقررات موضوعه و اصول دادرسی عادلانه کیفری، دیوان عالی کشور همچون گذشته و با حفظ استقلال کامل و تاکید بر اجرای قانون، رای عادلانه ای صادر کند و همانطور که نباید حتی از بیت المال تضییع شود حقوق شرعی و قانونی موکل نیز ملحوظ نظر قضایی قرار گیرد و از نقض قوانین و مقررات جلوگیری شود.

بر اساس این گزارش، رسول کوهپایه‌زاده اول خردادماه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از ارسال پرونده موکل خود برای فرجام‌خواهی به دیوان عالی کشور خبر داده بود.

منتشر شده در یکشنبه, 16 خرداد 1395 17:00

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت