سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

یکشنبه, 11 خرداد 1399-

هفته آینده حکم پرونده سفارت عربستان صادر می شود

دیده بان هشتم : وکیل مدافع تعدادی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان گفت: دادگاه به ما اعلام کرده است که ظرف یک هفته آینده رای صادر می شود.
تجمع دانشجویان در اعتراض به اعدام شیخ نمر مقابل سفارت عربستان
 به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، نریمانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت پرونده رسیدگی به تعرض به سفارت عربستان گفت: با پیگیری هایی که داشتیم، دادگاه به ما اعلام کرد که ظرف یک هفته آینده رای را صادر می کند.
وی با اشاره به تعیین وقت نظارت گفت: دادگاه هفته اول شهریور را به عنوان تعیین وقت نظارت انتخاب کرده است اما این به این دلیل است که پرونده به دست فراموشی سپرده نشود و رای دادگاه تا قبل از زمان تعیین وقت نظارت، صادر می شود.
وکیل مدافع تعدادی از متهمان تعرض به سفارت عربستان افزود: وقت تعیین شده به معنای وقت رسیدگی نیست و منتظر صدور رای در روزهای آینده هستیم.
نریمانی در خصوص اخذ استعلام دادگاه از وزارتخانه های کشور و امور خارجه گفت: دادگاه با اخذ استعلام جدید از این وزارتخانه ها موافقت نکرد و به گزارش های اولیه این نهادها در آغاز رسیدگی بسنده کرده است.
پیش از این عباس پوریانی، رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران به خبرنگار مهر گفته بود: اینطور نیست که در همه پرونده ها و ظرف مهلت قانونی رای صادر شود بلکه ممکن است برای پرونده یک کار حقوقی پیش بیاد که قاضی باید به آن رسیدگی کند و در وقت نظارت و صدور رای تجدیدی اعمال شود.
۲۸ و ۲۹ تیر ۹۵ بود که دو جلسه رسیدگی به اتهامات متعرضان به سفارت عربستان در شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار و ۲۱ متهم تفهیم اتهام شده و دفاعیات آنها نیز اخذ شد.
منتشر شده در چهارشنبه, 20 مرداد 1395 15:24

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت