سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

ادامه رسیدگی به پرونده مرتضوی در جلسه فردا

دیده بان هشتم : وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران در پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی گفت: ادامه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی در خصوص تامین اجتماعی فردا در دادگاه کارکنان دولت برگزار خواهد شد.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، مصطفی ترک‌ همدانی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: پرونده مدیرعامل سابق تامین اجتماعی پس از انجام کارشناسی‌ و رفع نقص برای ادامه رسیدگی به شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت ارجاع شده است که جلسه رسیدگی به این پرونده فردا 9 صبح (14 شهریور ماه) برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در این پرونده مباحث مختلف تخلفات کلان مالی مطرح و رسیدگی می شود گفت: تاکنون در این پرونده چهار جلسه رسیدگی در شعبه 1057 ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری و به صورت غیرعلنی برگزار شد اما از آنجا که نقص هایی به این پرونده وارد شد پرونده برای رفع نقص به شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت (شعبه صادر کننده کیفرخواست) ارجاع داده شد .
این وکیل دادگستری افزود: اکنون پرونده با رفع نقص به شعبه دادگاه برگشته است که فردا ادامه رسیدگی به این پرونده برگزار خواهد شد . 
نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی 25 آبان ماه سال گذشته برگزار شد.
سعید مرتضوی در حاشیه جلسه دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود: موضوع شکایت از من دو پرونده است؛ یکی شکایت گروه پالیزدار و دیگری شکایت وکیل سازمان تامین اجتماعی و موضوع تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی است .
منتشر شده در شنبه, 13 شهریور 1395 14:43

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت