سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 09 خرداد 1399-

دادستان کل کشور: 300 ایرانی در زندان های مالزی بسر می برند

دیده بان هشتم : دادستان کل کشور در دیدار با دادستان کل مالزی گفت: ما در مالزی 300 زندانی ایرانی داریم و ظاهرا 80 نفر از آنها محکوم به اعدام هستند که امید می رود با انعقاد تفاهم همکاری نسبت به سرنوشت محکومان ایرانی تصمیم گیری شود.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری روز چهارشنبه در دیدار با دادستان کل مالزی در محل دادستانی کل کشور، افزود: پیشنهاد می شود با تشکیل کارگروهی مشترک در دادستانی کل دو کشور، مسایل و مضوعات حقوقی و قضایی دو طرف پیگیری و زودتر به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: تشکیل کارگروه مشترک و گفت و گو مقامات زمینه ساز ایجاد وحدت و همکاری های حقوقی و قضایی دو کشور خواهد شد.
دادستان کل کشور خطاب به دادستان کل مالزی اظهارداشت: من حوزه مسئولیت اختیارات شما را که نگاه می کردم دیدم مسئولیت های مهم و سازنده ای دارید که این موضوع انتظار ما را برای همکاری متقابل بیشتر می کند و امیدواریم در امضا و اجرای موافقت نامه ها و تفاهم نامه هایی که بین ایران و مالزی انجام می شود هرچه زودتر شاهد آثار این تفاهم نامه ها باشیم.
حجت الاسلام منتظری افزود: توسعه همکاری های حقوقی و قضایی فی مابین می تواند زمینه پیشگیری از وقوع جرم و چند معضل بین ایران و مالزی مثل مواد مخدر، قاچاق انسان را برطرف کند.

منبع : ایرنا

منتشر شده در چهارشنبه, 31 شهریور 1395 12:38

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت