سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 08 خرداد 1399-

تخلف 60 میلیارد تومانی یک بیمارستان خصوصی

سایت حقوقی
 

دیده بان هشتم : رییس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه جلسه هماهنگی با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که یک بیمارستان خصوصی یک پرونده تخلف دارد که ارزش آن تاکنون 600 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی در حاشیه دیدار با حقیقی رییس ستاد مبارزه با قاچاق و ارز و سایر مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در این جلسه سامانه الکترونیک سازمان تعزیرات حکومتی مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.
وی با اعلام این مطلب اظهار کرد: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مرجع سیاست‌گذاری در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز است و در کنار آن بر حسن اجرای سیاست‌ها نظارت می‌کند.
جمشیدی افزود: در جلسه مشترکی که برگزار شد بر برخورد مستمر با کالای قاچاق در سطح عرضه تأکید شد. رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: همانطور که مطلع هستید در هیأت وزیران از سوی دولت مصوب شده است که سامانه‌های اطلاعاتی دستگاه‌های دخیل در امر مبارزه با قاچاق کالا با یکدیگر ارتباط داشته باشند که در این جلسه ضمن تشریح نحوه فعالیت سامانه مربوط به سازمان تعزیرات از آقای‌حقیقی خواستیم تا به این امر تسریع ببخشد. جمشیدی ادامه داد: با یکپارچه شدن این سامانه‌ها و دسترسی به همه اطلاعات دستگاه‌های دخیل در حوزه مبارزه با کالا می‌توان قاچاقچیانی که در کار قاچاق خود تکرار می‌ورزند را شناسایی کرد تا به این ترتیب احکام بعدی صادر شده برای آنها شدیدتر بوده و بازدارندگی بهتری داشته باشد.
وی افزود: موضوع مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه از آن طرح‌هایی است که در ستاد مبارزه با قاچاق کالا مصوب شده و به موازات مبارزه با ورود کالای قاچاق انجام می‌شود.
رییس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: کالاهای خانگی، اقلام بهداشتی، دارو و لوازم درمانی از جمله کالاها و خدماتی محسوب می‌شوند که در اولویت برخورد از سوی سازمان تعزیرات قرار داشته‌اند.
جمشیدی تصریح کرد: در فاز اول به اتحادیه‌ها و اصناف تذکرات لازم داده شد تا نسبت به اقدام مقتضی برای جمع‌آوری این کالاها عمل کنند اما بعد از 3 هفته سازمان تعزیرات ورود جدی‌تری برای برخورد با متخلفین انجام خواهد داد.
وی درباره پرونده تخلف یک بیمارستان گفت: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که یک بیمارستان خصوصی یک پرونده تخلف دارد که ارزش آن تاکنون 600 میلیارد ریال برآورد شده است.
رییس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: متأسفانه یکی از شرکت‌های بیمه‌‌ای با همکاری برخی بیمارستان‌ها تخلفاتی داشته که آن پرونده هم در دستور رسیدگی قرار دارد.

منبع : حمایت

منتشر شده در چهارشنبه, 07 مهر 1395 22:39

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت