سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 15 خرداد 1399-

طرح مبارزه با قاچاق کالا اجرا می‌شود

دیده بان هشتم : رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: برخورد با تخلف، لزوما قهرآمیز نیست بلکه می توانیم با کمک اصناف به صورت پیشگیرانه اقدام کنیم.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم از سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی در جلسه هم افزایی با بسیج اصناف افزود: به همین منظور اولین اقدامی که در سازمان تعزیرات پیگیری شد؛ ایجاد معاونت پیشگیری از تخلفات بود.
وی با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان مقابله با تخلف های اقتصادی است؛ تصریح کرد: قوه قضائیه وظیفه برخورد با جرم را دارد و سازمان تعزیرات حکومتی موظف به رسیدگی به تخلفات است و این دو بخش باید در کنار هم وظایف خود را به درستی انجام دهند تا نتیجه مطلوب به دست بیاید.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در ادامه با اشاره به اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه در آینده ای نزدیک اظهار کرد: این طرح در مرحله اول به صورت پیشگیرانه و با هدف آموزش با محوریت اصناف اجرا می شود و در 20 روز اجرای مرحله نخست طرح تشکیل پرونده نداریم.
جمشیدی محوریت مرحله نخست این طرح را اصناف عنوان کرد و گفت: هدف این است که کالای قاچاق، عرضه نشود و این طرح باید با دقت انجام شود چراکه هدف اختلال در کسب و کار اصناف نیست و حفظ آبروی کسبه قانونمند مورد تاکید است.
وی در ادامه بر نقش محوری بسیج در تبیین اقدامات سازمان تعزیرات حکومتی تاکید کرد و گفت: بسیج پس از جنگ خدمات ارزنده ای از جمله اجرای طرح ملی کنترل فلج اطفال ارائه کرد که این خدمات قابل تحسین است.
منبع : ایلنا
منتشر شده در چهارشنبه, 14 مهر 1395 11:43

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت