سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 17 خرداد 1399-

حکم متفاوت یک قاضی برای نوجوان قاچاقچی

دیده بان هشتم : یک نوجوان برای نجات خانواده اش اتهام قاچاق شیشه را گردن گرفت.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، نوجوانی به دلیل علاقه مندی به خانواده اش زمانی که در منزلشان شیشه کشف شد دست به اقدام عجيبي زد و براي نجات خانواده اش از زندان مدعی شد که موادها مربوط به خودش است.

چندی قبل ماموران از فعالیت مردی در زمینه قاچاق موادمخدر با خبر شدند و بلافاصله برای تحقیق پیرامون این موضوع رسیدگی به آن را در دستور کار خود قرار دادند. ماموران با جمع آوری دلایل و مدارکی به منزل وی رفتند و پس از بازرسي از آنجا و كشف سه گرم و 20 سانت شیشه، نوجوانی را بازداشت كردند. اين نوجوان در تمامي مراحل بازجويي مدعی شد که مواد مربوط به خودش است و خانواده اش از این موضوع بی اطلاع است.

در ادامه تحقيقات براي بررسي صحت و سقم ادعاهاي متهم، خانواده وي به دادگاه احضار شدند و از اين موضوع اظهار بياطلاعي كردند. با پيگيري و بررسي هاي قضايي پيرامون اين پرونده، اين نوجوان سرانجام راز مواد مخدر جاسازي شده را برملاكرد و ضمن تشريح ماجرا گفت: این موادها مربوط به خودم است و خانواده ام از نگهداری آنها کاملا بی اطلاع هستند . من به تنهایی این موادها را تهیه کرده و قصد فروشش را داشتم.

در جريان بررسي اين پرونده نوجوان به بزه ارتكابي اعتراف كرده و نگهداری موادها را گردن گرفت. بدین ترتیب با توجه به سن کم وی، قاضی پرونده نامبرده را به دو سال نگهداری در کانون اصلاح و تربیت و یادگیری احکام د‌ینی محکوم کرد.

الف

منتشر شده در یکشنبه, 03 بهمن 1395 11:44

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت