سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 اسفند 1398-

مجازات اعدام در انتظار استفاده‌کنندگان از کودکان برای حمل موادمخدر

دیده بان هشتم : نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مجازات اعدام را برای افردای که از کودکان برای حمل مواد مخدر استفاده می کنند در نظر گرفته است.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم محمد کاظمی نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ؛ در رابطه با طرح حذف مجازات اعدام در قاچاق مواد مخدر، اظهار داشت: در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصمیم گرفته شد مجازات اعدام در موارد قاچاق مواد مخدر به صورت مسلحانه، زنجیره ای و باندی در نظر گرفته شود، البته هنوز این طرح در مجلس تکمیل نشده و بخشی از موارد آن به تصویب نرسیده است.
 
وی افزود:  مجازات اعدام برای  قاچاقچیان مسلح و یا باندهای خطرناک که به صورت تشکیلاتی اقدام به قاچاق موادمخدر می‌کنند و افرادی که به عنوان پشتیبان مالی و تدارکاتی باندها فعالیت دارند و یا از اطفال و خردسالان برای حمل و نقل مواد مخدر استفاده می کنند، در طرح مقابله با قاچاق مواد مخدر در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده  است. 
 
 
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مهم ترین بحث اختلافی بین نمایندگان مجلس این است که برای چه میزانی از مواد مخدر، مجازات اعدام برای قاچاقچیان در نظر گرفته شود.
 
کاظمی بیان داشت: قانون باید در رابطه با مجازات قاچاق مخدرهای تریاک و مشتقات آن با قاچاق هروئین، شیشه متفاوت باشد و باید مجازات ها متناسب با میزان خطرزایی مخدرها در نظر گرفته شود.
منتشر شده در دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 10:40

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت