سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

مدیر مسئول سایت پارسینه مجرم شناخته شد

دیده بان هشتم : دبیر هیات منصفه مطبوعات استان تهران : مدیر مسئول سایت پارسینه به اتهام نشر مطالب خلاف واقع مجرم شناخته شد.
سایت حقوقی به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم علی اکبر کسائیان افزود: دادگاه رسیدگی به پرونده ‌پایگاه خبری پارسینه ، روزنامه ایران و نشریه رمز عبور ، امروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور اعضای هیئت منصفه مطبوعات برگزار شد.
وی گفت : براساس کیفرخواست صادر شده پرونده سایت پارسینه به اتهام "نشر مطالب خلاف واقع" تشکیل شده بود که با ختم رسیدگی به این پرونده اعضای هیات منصفه مطبوعات استان تهران وارد شور شدند و متهم پرونده را به اتفاق آرا مجرم شناختند . 
دبیر هیات منصفه مطبوعات استان تهران افزود : در ضمن اعضای این هیات مدیر مسئول این سایت را با اکثریت آراء مستحق تخفیف در مجازات دانستند.
وی گفت : همچنین در جلسه امروز قرار بود به اتهامات مدیر مسئول اسبق روزنامه ایران رسیدگی شود که به دلیل نرسیدن ابلاغیه دادگاه به دست وی رسیدگی به این پرونده به آینده موکول شد.
کسائیان افزود: از آنجایی که به پرونده نشریه رمز عبور نیز با حضور مدیر مسئول اسبق روزنامه ایران رسیدگی می شد ، رسیدگی به این پرونده نیز به زمان دیگری موکول شد.
منتشر شده در یکشنبه, 31 ارديبهشت 1396 17:06

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت