سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

دوشنبه, 05 اسفند 1398-

شیخ قاسم در دادگاه آل‌خلیفه شرکت نمی‌کند/ فردا؛ نخستین جلسه دادگاه شیخ عیسی‌قاسم/ جمعه؛ روز اعلام همبستگی با مردم بحرین

دیده بان هشتم : نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران با بیان اینکه فردا نخستین جلسه دادگاه شیخ عیسی قاسم برگزار می‌شود، اما وی قطعاً در دادگاه حاضر نمی‌شود، گفت: جمعه روز همبستگی با شیعیان بحرین اعلام شده و تظاهراتی در سراسر جهان در حمایت از این عالم دینی برگزار می‌شود.

سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، حجت‌الاسلام شیخ عبدالله دقاق در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اعلام حکم دادگاه دولت بحرین علیه شیخ عیسی قاسم اظهار داشت: روز گذشته روزنامه البیان اعلام کرد که روز چهارشنبه نخستین جلسه دادگاه شیخ عیسی قاسم برگزار می‌شود اما این عالم دینی قطعاً در دادگاه حاضر نمی‌شود.

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران درباره تبعات اقدامات رژیم آل‌خلیفه علیه شیخ عیسی قاسم افزود: اگر این رژیم کوچکترین اقدامی علیه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم و شیعیان و طرفداران این عالم دینی انجام دهد کشتار و خون‌ریزی به‌وجود می‌آید.

دقاق راجع به حمایت مسلمانان و شیعیان جهان از آیت‌الله شیخ عیسی قاسم بیان کرد: روز جمعه روز همبستگی با شیعیان بحرین اعلام شده است و تظاهراتی در سراسر جهان در حمایت این عالم دینی برگزار می‌شود.

وی در خصوص اتهامات دادگاه بحرین علیه شیخ عیسی قاسم خاطر‌نشان کرد: پولشویی و فرستادن پول به ایران و عراق و گرفتن پول بدون مجوز از جمله اتهامات بی‌اساسی است که رژیم آل‌خلیفه به رهبر شیعیان بحرین زده است.

منتشر شده در سه شنبه, 05 مرداد 1395 15:25

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت