سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

سه شنبه, 29 بهمن 1398-

تشکیل مجمع نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه به ایده های جدید با پشتوانه های فکری و مطالعاتی منجر می شود

تشکیل مجمع نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه به ایده های جدید با پشتوانه های فکری و مطالعاتی منجر می شود

به گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم دبیر مجمع نمایندگان حوزه ستاد و قضایی نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه گفت: در جهت همسویی و هم افزایی در تصمیمات حوزه های مختلف نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه مجمع نمایندگان تشکیل شد تا تصمیم گیری ها در یک فرآیند جمعی با رویکرد اقناعی در این حوزه اتخاذ شود.
به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، "سید حسین طباطبایی" مدیرکل امور شعب دیوان عالی کشور، تشکیل مجمع نمایندگان نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه را تجربه ای موفق ارزیابی کرد و افزود: همراهی مجموعه مدیران در تصمیمات به همراهی آنها در اجرا منجر شده است و یک اهتمام جمعی برای تحقق اهداف اداره کل نظارت و ارزشیابی در سطح مجموعه ستاد و مرکز شکل گرفته است.
وی افزود: ایجاد فضای مشارکت در تصمیم گیری ها می تواند همراهی مجموعه مدیران قوه قضاییه را به همراه داشته باشد و به ایده های جدید با پشتوانه های فکری و مطالعاتی در نظارت و ارزشیابی منجر شود.
دبیر مجمع نمایندگان حوزه ستاد و قضایی نظارت و ارزشیابی به برگزاری جلسات متعدد در طی سال گذشته اشاره کرد و افزود: دستاورد مشارکت فعال اعضاء که از مدیران برجسته دستگاه قضایی می باشند؛ بسیار چشمگیر بوده و در حقیقت زیربنای فعالیت اداره کل نظارت و ارزشیابی در سال های آتی شکل گرفته است.
وی افزود: تدوین پیش نویس دستورالعمل نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری، تدوین فرم ارزیابی عملکرد کارکنان قوه قضاییه که برای اولین بار بومی و متناسب با شرایط دادگستری ها طراحی شده است، تدوین شاخص های ارزیابی عملکرد کارکنان اداری و همچنین تهیه پیش نویس آیین نامه نحوه انتخاب کارمند نمونه از دستاوردهای این نشست ها در سال گذشته می باشد.
طباطبایی افزود: در سال جاری موضوعات مهم دیگری با هدف موثر سازی فرآیند نظارت و ارزشیابی در دستور کار این مجمع خواهد بود.
دبیر مجمع نمایندگان حوزه ستاد و قضایی نظارت و ارزشیابی قوه قضاییه گفت: با تثبیت جایگاه نمایندگان نظارت و ارزشیابی پس از صدور ابلاغ اعضاء از سوی معاون محترم منابع انسانی قوه قضاییه، این مجموعه به عنوان یک سرمایه قابل توجه از فکر، ایده و خلاقیت می تواند پشتوانه ای برای تصمیم گیری های اساسی در حوزه نظارت و ارزشیابی باشد. 
منتشر شده در یکشنبه, 29 فروردين 1395 10:59

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت