سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

پنج شنبه, 15 خرداد 1399-

قانون تجارت باید مطابق تکنولوژی روز بازنگری شود

دیده بان هشتم : نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی مقررات قانون تجارت، باید مطابق با علم و تکنولوژی روز اصلاح شود.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، محمد کاظمی، نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: تمامی مقررات قانون تجارت باید مطابق با علم و فناوری روز اصلاح شود، اما با اتمام چندین دوره از مجلس، این قانون هنوز بازنگری نشده است.
 
وی تصریح کرد: با توجه به توسعه علم، دگرگونی شرایط و روابط اقتصادی، اجتماعی و تجاری، باید تغییرات اساسی در این قانون شکل می گرفت که با وجود گذشت مدت زمان طولانی از تاریخ تصویب اولیه تاکنون، بازنگری انجام نشد.
 
کاظمی ادامه داد: در قانون تجارت، نارسایی‌های زیادی در زمینه تجارت بازرگانی، الکترونیکی، بورس، بانکداری، بیمه و غیره وجود دارد که عدم همخوانی این قانون با شرایط روز، مشکلات بیشماری را در بخش‌های مختلف به وجود آورده است.
 
نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی گفت: کمیسیون قضایی در حال بررسی و رفع اشکالات این قانون است، که امیدورایم هر چه سریعتر به نتیجه‌گیری نهایی برسیم.
منتشر شده در چهارشنبه, 05 آبان 1395 11:19

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت