سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

شنبه, 10 خرداد 1399-

آغاز فرایند مصاحبه مجدد برای مردودین/ رسیدگی به نواقص پرونده

دیده بان هشتم : امور اداری و استخدامی کارکنان قوه قضاییه بابیان اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم را کسب نکردند،فرصت مجدد دارند،اعلام کرد:برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین آغازشده است.
سایت حقوقیبه گزارش ایگاه خبری دیده بان هشتم به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه بابیان اینکه افرادی که پس از شرکت در مصاحبه، حدنصاب لازم راکسب نکردند،فرصت مصاحبه مجدد دارند،اعلام کرد:« فرایند برگزاری مجدد مصاحبه تخصصی برای مردودین این مرحله آغاز شده است.
درخصوص بررسی نواقص پرونده و عدم انطباق با مدارک مورد نیاز، نتیجه بررسی به استان‌ها اعلام و بزودی افراد واجد شرایط جهت مصاحبه دعوت خواهند ‌شد. البته یکسری از نواقص مربوط به سهمیه‌ها و شرایط بومی بودن به منظور بررسی و اعلام نظر به سازمان سنجش و آموزش کشور ارجاع شده است. لازم به ذکر است پس از حصول نتیجه، مراتب از سوی دادگستری استان‌ها به این افراد اعلام خواهد شد و نیاز به پیگیری از سوی این امور نمی‌باشد.
پذیرفته‌شدگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق سایت معاونت منابع انسانی به نشانی www.qazahrm.ir و پیام‌رسان‌ سروش sapp.ir/qazahrm اخبار مرتبط را پیگیری نمایند.»
منتشر شده در سه شنبه, 15 آبان 1397 15:55

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت