سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 09 خرداد 1399-

ثبت نام آزمون استخدامی در سازمان تعزیرات حکومتی تمدید شد

دیده بان هشتم : متقاضیان واجد شرایط استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی می توانند تا 17 مهرماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اقدام کنند.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، جواد فرشباف ماهریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱ آبانماه سال جاری گفت: داوطلبان واجد شرایط می توانند ۱۱ مهرماه لغایت ۱۷ مردادماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.
وی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی یکی از دستگاه های اجرایی است که از طریق این آزمون، ۳۵۰ نفر از نیروی انسانی خود در سراسر کشور را تامین می کند.
 فرشباف ماهریان اظهار داشت: نیروهای استخدامی سازمان در این آزمون شامل کارشناس حقوقی ۱ و۲، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس امور مالی، کارشناس امور آموزشی، کارشناس امور پژوهشی، کارشناس امور اقتصادی، کارشناس بازرگانی داخلی، کارشناس مواد خوردنی، آشامیدنی و بهداشتی، کارشناس امور اداری و کارشناس برنامه ریزی است.
براساس این گزارش؛ داوطلبان برای اطلاع از شرایط باید پس از دانلود دفترچه راهنما از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، شرایط عمومی دفترچه (صفحات ۱ الی ۱۱ دفترچه) و شرایط اختصاصی سازمان تعزیرات حکومتی (صفحات ۶۹ الی ۷۳) را مطالعه کنند.
همچنین اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۰ مهرماه در سایت سنجش درج شده است که بر این اساس سازمان تعزیرات حکومتی علاوه بر ۷۹ شغل محل قبلی، امکان جذب برای ۱۰۱ نفر از بانوان در مراکز استان را نیز فراهم کرده است.
منبع: مهر
منتشر شده در پنج شنبه, 15 مهر 1395 10:33

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت