سایت حقوقی،پایگاه خبری دیده بان هشتم

پایگاه خبری دیده بان هشتم سایت حقوقی و ارایه دهنده تمامی اخبار حقوقی در دنیای وب می باشد

سایت حقوقی

جمعه, 16 خرداد 1399-

تعصبی در رابطه با عدم پذیرش سوالات نادرست آزمون وکالت وجود ندارد

دیده بان هشتم : رئیس اسکودا گفت: اگر تردیدی در صحت سوالات آزمون وکالت باشد، طراحان آن هیچ تعصبی مبنی بر عدم پذیرش آن نخواهند داشت. با این حال طرح این مسئله که سوالات ایراد داشته است، درست نیست.
سایت حقوقیبه گزارش پایگاه خبری دیده بان هشتم ، بهمن کشاورز در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که تعدادی از داوطلبان آزمون وکالت معتقدند پاسخ برخی از سوالات درکلید آزمون وکالت صحیح نیست، این مسئله را بررسی می کنید یا خیر؟ گفت: با توجه به نگاه اجمالی که به کلیدآزمون وکالت داشتم باید بگویم که سوالات مشکلی نداشته است.
وی با بیان اینکه طراحان سوالات آزمون وکالت از اساتید شاخص در حوزه های امتحانی هستند،گفت:طراحان آزمون همگی از اهل فن هستند و بنا به دلایل متقن اصرار داریم که هویت این افراد مخفی باشد با این حال این اطمینان به داوطلبان داده می شود که این افراد از اساتید برجسته ای هستند که سالها دروس امتحانی در آزمون را تدریس کردند.
رئیس اتحادیه کانون سراسری های وکلا اظهارداشت: ایرادی به سوالات وارد نیست با این حال اگر تردیدی در صحت سوالات وجود داشته باشد، تعصبی در این رابطه وجود ندارد.
کشاورز همچنین در خصوص شائبه طرح سوالات از سوی برخی از موسسات و ادعای یکسان بودن کلید اسکودا با کلید این موسسات هم توضیح داد: این موضوع صد در صد تکذیب می شود و چنین چیزی وجود ندارد و این صحبت ها احتمالا از سوی همان موسسات حقوقی مطرح شده است.
تعدادی از داوطلبان آزمون وکالت معتقدند که سوالات و همچنین کلید سوالات آزمون امسال دارای ابهامات زیادی است.
منتشر شده در دوشنبه, 13 دی 1395 14:59

به ما بپیوندید

سایت حقوقی


سایت حقوقی


سایت حقوقی

آخرین خبر

logo-samandehi

کپی برداری بدون ذکر نام منبع از این وب سایت پیگرد قانونی دارد.

تمامی حقوق این سایت برای سایت دیده بان هشتم محفوظ می باشد طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت